Styrelsen i Föreningen Bruksgården 2018.

Översta raden från vänster
Tomas Axelson-Fisk         tax@du.se

Michael Möller                michael.s.moller@gmail.com

Marie Gustafsson            marie@byggpejling.se

Gunnar Axelsson-Fisk     gunnar@vibafemba.se

Nedersta raden från vänster
Marika Hjelmqvist          mimahjelmqvist@hotmail.se

Gunnel Bäckstrand         gunnel.backstrand@telia.com

Kicki Deckel                     k_deckel@hotmail.com

Iver Helgaker                   helgaker@hotmail.com

Inte med på bild
Roger Blunck                    roger.blunck@telia.com

Välkommen att kontakta oss i frågor gällande Föreningen Bruksgården. Vi blir glada om du vill ställa frågor, hjälpa till eller på annat sätt bidra till Föreningen Bruksgården.

Ansvariga funktionärer – Föreningen Bruksgården 2017-2018, updat 2017-10-24
Att Göra Lista Föreningen Bruksgården, 2017-10-24

Museet är inte öppet dagligen. Vid önskemål om guidad visning för grupper kontakta Marie Lundh.
Marie Lundh Epost: marie.lundh@telia.com

 

Ärlandhallen  
Bokning av Ärlandhallen sker genom Gun Gambring Tel. 070-6373985
Kostnad 20% på total försäljning eller minst 1500 kr per vecka.