Kontakt

Styrelsen i Föreningen Bruksgården

Översta raden från vänster:
Tomas Axelson-Fisk         tax@du.se
Michael Möller                michael.s.moller@gmail.com
Marie Gustafsson            marie@byggpejling.se
Gunnar Axelsson-Fisk     gunnar@vibafemba.se
Nedersta raden från vänster:
Marika Hjelmqvist          mimahjelmqvist@hotmail.se
Gunnel Bäckstrand         gunnel.backstrand@telia.com
Kicki Deckel                    k_deckel@hotmail.com
Iver Helgaker                  helgaker@hotmail.com
Inte med på bild:
Roger Blunck                  roger.blunck@telia.com

Glashuset, uthyrning:
Marie Lundh                 marie_lundh@telia.com

Bruksgården, uthyrning av rum:
Berit Axelson-Fisk, baxfisk@yahoo.com
Anita Augustson, anita.augustson@hotmail.se

Kontaktpersoner under vissa högsommarveckor:
Kicki Deckel, K_Deckel@hotmail.com
Marie Gustafsson, marie@byggpejling.se

Museet, guidade visningar för grupper:
Marie Lundh, marie_lundh@telia.com

Ärlandhallen, konstutställningar:
Gun Gambring, 070-6373985

Ansvariga funktionärer – Föreningen Bruksgården